Telefon技术支持
+420 603 151 334

Your partner for entrance and access control

Montážní technik výroby - elektro

Ryze česká společnost s mezinárodní působností v oblasti přístupových systémů - identifikačního trhu hledá kandidáta na pozici Technik výroby.

Hlavní pracovní náplň:

  • Elektrická kompletace zařízení (kabeláž, čidla, elektronika atd..)
  • Diagnostika a analýza závad a jejich předcházení

Požadujeme:

Úspěšný kandidát by měl splňovat nebo mít hlubokou znalost v následujících oblastech:

  • SOU/SŠ zaměření elektro
  • Zkušenosti s elektro údržbou strojních zařízení či jejich opravy a odzkoušení
  • Orientace ve výkresové dokumentaci a zkušenost s elektro schématy
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • ŘP skupiny B
  • AJ, NJ výhodou
  • Samostatnost, spolehlivost, flexibilita
  • Ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Odpovídající finanční ohodnocení- cca 17-25tis hrubého
  • Stabilní zázemí firmy působící na trhu 27 let
  • Možnost dalšího profesního i osobního růstu s rozvojem společnosti
  • Práce v jednosměnném provozu
  • Místo výkonu práce: Zlín
  • Nástup možný ihned

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém jazyce na uvedený email: zamestnani@cominfo.cz

您有兴趣合作吗?

您可以填写联系信息或直接联系我们:

Telefon技术支持

Cominfo, Inc.

Nabrezi 695, 760 01 Zlin-Prstne, Czech Republic, tel.: +420 603 151 333, fax: +420 570 570 400
e-mail: cominfo@cominfo.cz

website by Kurzor, s.r.o.