TelefonTech Support
+420 603 151 334

Your partner for entrance and access control

3D designér

Společnost COMINFO a.s. přijme do svého týmu pracovníka na pozici 3D designér

Pracovní náplň:

  • Tvorba 3D modelů a vizualizace zařízení v zákaznickém prostředí
  • Návrh modelů ve spolupráci s odborníky firmy COMINFO, a.s.
  • Komunikace se zákazníky na domácím i zahraničním trhu
  • Úzká spolupráce s konstruktéry a vývojovými pracovníky firmy COMINFO, a.s.

Požadujeme:

  • VŠ (SŠ) vzdělání strojního zaměření
  • Zkušenosti s návrhem 3D modelů z CAD systémů (3D MAX výhodou)
  • Znalost některého z CAD systémů (Inventor výhodou)
  • Znalost AJ slovem i písmem (komunikační a technická angličtina)
  • Samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup, ochota učit se nové věci
  • Schopnost týmové práce, systémový přístup

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Podporu dalšího vzdělávání a možnosti profesního růstu
  • Získávání zkušeností z lokálních i nadnárodních projektů
  • Silný podpůrný pracovní tým
  • Možnost podpory jazykového vzdělávání
  • Pracovní poměr na plný úvazek
  • Pružná pracovní doba
  • Dotované závodní stravování
  • Pracoviště Zlín

Are you interested in cooperation?

You can fill out contact form or you can contact us directly:

COMINFO, a.s.

Nabrezi 695, 760 01 Zlin-Prstne, Czech Republic, tel.: +420 603 151 333, fax: +420 570 570 400
e-mail: cominfo@cominfo.cz

website by Kurzor, s.r.o.