TelefonTech Support
+420 603 151 334

Your partner for entrance and access control

Konstruktér

Pracovní náplň:

Návrh a konstrukce nových zařízení v oblasti přístupových systémů

Tvorba 3D modelů a vizualizace zařízení

Komunikace s dodavateli

Příprava výrobní a uživatelské dokumentace

Spolupráce při testování nových zařízení

Požadujeme:

VŠ (SŠ) vzdělání strojního zaměření

Zkušenosti s návrhem a konstrukcí zařízení (konstruktérská praxe výhodou)

Znalost některého z CAD systémů (Inventor výhodou)

AJ – minimálně schopnost číst a psát technickou angličtinou

Samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup, ochota učit se nové věci

Schopnost týmové práce, systémový přístup

Odolnost vůči stresu

Nabízíme:

Finanční ohodnocení dle pracovních výsledků

Podporu dalšího vzdělávání a možnosti profesního růstu

Pracovní poměr na plný úvazek

Pružná pracovní doba

Dotované závodní stravování

Pracoviště Zlín

Are you interested in cooperation?

You can fill out contact form or you can contact us directly:

COMINFO, a.s.

Nabrezi 695, 760 01 Zlin-Prstne, Czech Republic, tel.: +420 603 151 333, fax: +420 570 570 400
e-mail: cominfo@cominfo.cz

website by Kurzor, s.r.o.