TelefonTech Support
+420 603 151 334

Your partner for entrance and access control

Montážní technik výroby

Společnost Cominfo a.s. přijme do svého týmu pracovníka na pozici "Montážní technik výroby"

Pracovní náplň:

  • Montáž výrobků, jejich kompletace a příprava k expedici
  • Výstupní kontrola odváděných výrobků, testování jejich funkčnosti a kompletnosti včetně vychystání průvodní technické dokumentace
  • Odstraňování vzniklých závad včetně nezbytných servisních zásahů

Požadujeme:

  • Vyučení v oboru strojní zámečník nebo příbuzný obor
  • Znalost pravidel skladování
  • Schopnost jednání s lidmi

Nabízíme:

  • Nástup ihned
  • Práci na plný úvazek v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Možnost získání nových znalostí
  • Zajímavé finanční ohodnocení

Are you interested in cooperation?

You can fill out contact form or you can contact us directly:

COMINFO, a.s.

Nabrezi 695, 760 01 Zlin-Prstne, Czech Republic, tel.: +420 603 151 333, fax: +420 570 570 400
e-mail: cominfo@cominfo.cz

website by Kurzor, s.r.o.