TelefonTech Support
+420 603 151 334

Your partner for entrance and access control

Servisní technik HW, SW

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníky
  • realizace nových zakázek – instalace SW
  • realizace servisních zásahů HW, SW
  • správa stávajících zákazníků
  • spolupráce s týmy pracující na mezinárodní úrovni
  • úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání elektro SLP
  • zkušenosti v oblasti IT
  • znalost problematiky IT
  • orientace v projektové dokumentaci
  • schopnost samostatné práce
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • znalost AJ
  • znalost MS Office
  • příjemné vystupování
  • řidičský průkaz sk. B
  • Platná vyhl. č. 50/1978Sb. §6

Nabízíme:

  • zajímavou a perspektivní práci v oblasti IT
  • práci v mladém a dynamickém kolektivu
  • možnost působit na IT projektech u předních společností v ČR/EU
  • profesionální a kariérový růst
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody
  • termín nástupu: ihned
  • pracovní zařazení: středisko podpory zákazníka

V případě, že tato nabídka oslovila právě Vás, prosíme o zaslání profesního životopisu na emailovou adresu mkosut@cominfo.cz. V předmětu zprávy uveďte požadovanou pozici.

Are you interested in cooperation?

You can fill out contact form or you can contact us directly:

COMINFO, a.s.

Nabrezi 695, 760 01 Zlin-Prstne, Czech Republic, tel.: +420 603 151 333, fax: +420 570 570 400
e-mail: cominfo@cominfo.cz

website by Kurzor, s.r.o.