TelefonHotline
+420 603 151 222

Váš partner pro bezkontaktní identifikaci a vstupní zařízení

Programátor-analytik

Společnost Cominfo a.s. přijme do svého týmu pracovníka na pozici "Programátor-analytik"

Pracovní náplň:

  • Vývoj SW v oblasti identifikačních systémů aplikací v prostředí .NET

Požadujeme:

  • Znalost práce s vývojovým nástrojem MS Visual Studio.NET
  • Znalost C#, ASP.NET, ADO.NET, Entity Framework a MS SQL
  • Výhodou zkušenosti s WEB service, tvorbou WEB stránek a znalost HTML5 a MVC
  • Vzdělání nejlépe vysokoškolské s příslušným zaměřením
  • Výhodou znalost AJ
  • Schopnost samostatné i týmové tvůrčí práce

 Nabízíme:

  • Nástup ihned
  • Práci na plný úvazek v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Participaci na vývoji nových produktů
  • Možnost získání nových znalostí
  • Zajímavé finanční ohodnocení

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete životopis na prace@cominfo.cz.

Máte zájem o spolupráci?

Pošlete nám zprávu kontaktním formulářem nebo nás kontaktujte přímo:

COMINFO, a.s.

Zlín-Prštné, Nábřeží 695, PSČ 76001, Česká republika, tel.: +420 603 151 333, fax: +420 570 570 400 (pouze fax)
e-mail: cominfo@cominfo.cz

website by Kurzor, s.r.o.