Vývojář HW

Společnost COMINFO a.s. přijme do svého týmu pracovníka na pozici Vývojář HW.

Požadavky na uchazeče:

VŠ vzdělání v oboru elektro

Zkušenosti s návrhem a vývojem slaboproudé elektroniky

Znalost pravidel pro návrh PCB, zkušenosti s návrhem PCB

Programování mikroprocesorů v “C“

AJ – schopnost číst a psát technickou angličtinou

Samostatnost, spolehlivost, ochota učit se nové věci

Schopnost týmové práce, systémový přístup

Pracovní náplň:

Návrh HW v oblasti slaboproudé elektroniky

Tvorba schémat a návrhy PCB

Programování  FW zařízení v “C“

Oživování prototypů a měření navržených zařízení

Spolupráce při testování zařízení

Podíl na tvorbě výrobní a uživatelské dokumentace

Nabízíme:

Práci ve stabilní společnosti působící na trhu 27 let

Pružnou pracovní dobu

Participaci na vývoji nových produktů

Zajímavé finanční ohodnocení

Závodní stravování s příspěvkem ve výši 80 %

Jazykový kurz angličtiny na pracovišti

Podpora dalšího profesního vzdělávání

Možnost čerpání nadstandardní dovolené

Firemní akce v průběhu roku

Místo výkonu práce: Zlín

Nástup možný ihned

V případě, že tato nabídka oslovila právě Vás, prosíme o zaslání profesního životopisu na e-mailovou adresu prace@cominfo.cz. V předmětu zprávy uveďte požadovanou pozici.

Máte zájem o spolupráci?

Pošlete nám zprávu kontaktním formulářem nebo nás kontaktujte přímo:

COMINFO, a.s.

Zlín-Prštné, Nábřeží 695, PSČ 76001, Česká republika, tel.: +420 603 151 333, fax: +420 570 570 400 (pouze fax)
e-mail: cominfo@cominfo.cz

website by Kurzor, s.r.o.