Marketingový specialista

COMINFO je česká technologická firma, která vyvíjí chytrá přístupová řešení zabezpečující budovy a majetek po celém světě. Našimi produkty pomáháme tomu, aby se lidé cítili bezpečně při příchodu do práce, při návštěvě administrativní budovy nebo při cestě metrem.

V produktovém portfoliu společnosti najdete hi-tech turnikety, které umožňují například integraci biometrických čteček nebo vám při přiložení návštěvnické karty automaticky zavolají výtah. U projektů je pro nás však důležitá nejen technologická funkčnost, ale také požadavky na produktový design, který nenaruší vzhled a celkový koncept interiéru, kde je turniket instalován.

Specializujeme se také na vývoj docházkového a přístupového softwaru a hardwaru.

Aktuálně hledáme kolegu, který se nezalekne nových technologií, rychle se zorientuje v IT prostředí a pomůže nám především s tvorbou marketingového obsahu.

Co bude náplň vaší práce?

  • Vedení projektů spojených s externí a příležitostně interní komunikací
  • Copywriting (webové stránky, e-mailing, katalogy, články, případové studie a další)
  • Pravidelná aktualizace webových stránek, marketingového uložiště a obchodních aplikací (například aplikace s rozšířenou realitou turnstileART)
  • Správa sociálních sítí a marketingových platforem
  • Organizace českých i zahraničních veletrhů
  • Aktivní spolupráce s obchodním týmem a komunikace s celosvětovou distributorskou sítí

Jak si vás představujeme?

  • Předchozí zkušenosti v oblasti marketingu minimálně 2 roky (zaměření ideálně na content)
  • Pokročilá znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • Řidičský průkaz skupiny "B" – aktivní řidič
  • Ochota cestovat i do zahraničí

Co vám umíme nabídnout?

  • Spolupráci na HPP
  • Nástup možný ihned
  • Práci pro dynamicky rostoucí hi-tech společnost
  • Jazykový kurz angličtiny na pracovišti a podpora dalšího vzdělávání
  • Dovolená 4 týdny s možností nadstandardní dovolené 5 dnů
  • Pružnou pracovní dobu
  • Firemní akce v průběhu roku
  • Závodní stravování s příspěvkem ve výši 80 %
  • Místo výkonu práce: Zlín

Pokud vás nabídka zaujala a chcete se s námi potkat, tak nám zašlete životopis a také několik vět k tomu, proč byste u nás chtěli pracovat právě na této pozici. Odpovědi posílejte na jvicik@cominfo.cz

Máte zájem o spolupráci?

Pošlete nám zprávu kontaktním formulářem nebo nás kontaktujte přímo:

COMINFO, a.s.

Zlín-Prštné, Nábřeží 695, PSČ 76001, Česká republika, tel.: +420 603 151 333, fax: +420 570 570 400 (pouze fax)
e-mail: cominfo@cominfo.cz

website by Kurzor, s.r.o.